Zielone Wzgórze

Fundacja wsparcia i rozwoju rodziny

OVERVIEW

The web page fundacjazielonewzgorze.org currently has a traffic classification of zero (the smaller the higher page views). We have analyzed two pages inside the site fundacjazielonewzgorze.org and found twenty-nine websites referring to fundacjazielonewzgorze.org. I found three contacts and directions for fundacjazielonewzgorze.org to help you correspond with them. I found one mass networking platforms linked to this website. The web page fundacjazielonewzgorze.org has been on the internet for six hundred and twenty-one weeks, seventeen hours, twenty-one minutes, and twenty-five seconds.
Addresses
Online Since
Aug 2012

FUNDACJAZIELONEWZGORZE.ORG TRAFFIC

The web page fundacjazielonewzgorze.org has seen fluctuating amounts of traffic within the past the year.
Traffic for fundacjazielonewzgorze.org

Traffic ranking (by month) for fundacjazielonewzgorze.org

Traffic ranking by day of the week for fundacjazielonewzgorze.org

FUNDACJAZIELONEWZGORZE.ORG HISTORY

The web page fundacjazielonewzgorze.org was created on August 03, 2012. It is currently six hundred and twenty-one weeks, seventeen hours, twenty-one minutes, and twenty-five seconds young.
REGISTERED
August

WEBPAGE AGE

YEARS
MONTHS
DAYS

Zerwane więzi zerwanewiezi.pl

Dołącz do nas Logowanie i rejestracja. Nowy artykuł - poszukiwane tożsamości. Już niedługo Konferencja Zmiany w Życiu. 12 września - to dzień zmian w Twoim życiu. Zmień swoje życie - zapisz się na Konferencję. Konferencja ZMIANY W ŻYCIU - 12 września 2015 r. Kolejne rodzeństwo celowo i świadomie rozdzielane - mówimy STOP. Kolejne rodzeństwo świadomie i celowo rozdzielane.

Zerwane więzi zerwanewiezi.pl

Forum Fundacji Zielone Wzgórze - Wykaz forów

Przywitaj się, napisz coś o sobie - co Cię tu sprowadza, jakich informacji poszukujesz, czego się spodziewasz. Wymiana spostrzeżeń dotyczących warsztatów, cykli zajęć, wywiadów i powstającej Publikacji.

WHAT DOES FUNDACJAZIELONEWZGORZE.ORG LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of fundacjazielonewzgorze.org Mobile Screenshot of fundacjazielonewzgorze.org Tablet Screenshot of fundacjazielonewzgorze.org

Anna Guzek

Okolna 75

Lodz, 91-526

home.pl

Administracja Sieci home.pl

plac Rodla 9

Szczecin, 70-419

home.pl

Administracja Sieci home.pl

Plac Rodla 9

Szczecin, NA, 70-419

FUNDACJAZIELONEWZGORZE.ORG SERVER

Our crawlers detected that the main root page on fundacjazielonewzgorze.org took one thousand eight hundred and forty-eight milliseconds to stream. We could not detect a SSL certificate, so our parsers consider this site not secure.
54.171.162.251

NAME SERVERS

ns1.hekko.net.pl
ns2.hekko.net.pl

We caught that this website is weilding the Apache/2.2.22 (Debian) os.

Zielone Wzgórze

Fundacja wsparcia i rozwoju rodziny

PARSED CONTENT

The web page fundacjazielonewzgorze.org states the following, "Początek po zebraniu się grupy." I saw that the website stated " 6 dwugodzinnych spotkań co 2 tygodnie." They also said " Początek po zebraniu się grupy. Spotkania 2,5-godzinne w piątki,. 1x w miesiącu, w godz. Najbliższe spotkanie 6 kwietnia 2018 r. 55 2030 0045 1110 0000 0240 8110. Zerwane więzi, adopcja,." The meta header had Zielone Wzgórze as the first optimized keyword. This keyword is followed by rodzina adopcyjna, rodzina zastępcza, and arteterapia which isn't as urgent as Zielone Wzgórze. The other words fundacjazielonewzgorze.org used was terapeutyczne. integracyjne is included but could not be understood by web engines.

ANALYZE SUBSEQUENT WEBSITES

Strona nie istnieje

Przepraszamy, podany adres nie zostaÅ odnaleziony na serwerze zarzÄ dzanym przez firmÄ CONCEPT Intermedia. W razie dodatkowych pytaÅ prosimy o kontakt z administratorem systemu.

Fundacja Zmieńmy Świat

Co jest celem naszej fundacji? Naszą misją i celem jest stworzenie humanitarnego i sprawiedliwego świata dla ludzi i nie-ludzi, wolnego od okrucieństwa i wyzysku. Chodzi nam o kształtowanie świadomości która pozostaje w ostrej sprzeczności z dominującym światopoglądem społeczeństw technokratyczno-przemysłowych, który przyznaje ludziom status jednostek wyobcowanych i zasadniczo odmiennych od pozostałej Natury, stojących wyżej i władających pozostałą częścią stworzenia.

Fundacja GESSEL dla Muzeum Narodowego w Warszawie Fundacja GESSEL

2018 Fundacja GESSEL dla Muzeum Narodowego w Warszawie.

Fundacja Zwierzęca Polana Przekaż 1 podatku KRS 0000 432119

Lub przekaż darowiznę na cele statutowe Fundacji. Skontaktuj się z moją Fundacją i wesprzyj mnie. Skontaktuj się z moją Fundacją i wesprzyj mnie. Skontaktuj się z moją Fundacją i wesprzyj mnie.